OM kód: 203031/015 | 1118 Budapest, Rétköz utca 39.

GALÉRIA

Képgaléria 2022-23 sporteredményeiről

2023-24:

Képek a kerületi terem tájékozódási futóversenyről:

Szép számmal indultunk a kerületi csapat váltó futóversenyen, mindkét korcsoportban érmet szereztek atlétáink:

Képek a streetball bajnokságról:

Csapataink szép eredményekkel végeztek a kerületi korcsolyaversenyen.Enyéni versenyszámban is remekeltek:Eleki Marcell 9.Ny V. korcsoportbanVillási Áron technikus tanulónk a VI.korcsoportbanGyurka Előd a VI.korcsoportban szerzett érmet

A kerületi függeszkedő verseny bajnok csapataHorváth LeventeKuzniarski AndrásBóér MárkBám Péter (nem szerepel a képen)A kiemelkedő csapat eredményen túl Horváth Levente egyéniben a IV. helyezést érte el és Kuzniarski András egyéni V. lett a kerületben.
Köszönjük, szép munka volt!

Citadella váltófutásban iskolánk 2 csapata indult és a 2., 5.helyet szerezték meg. Gratulálunk!

2022-2023:

Raisz Attila ebben a tanévben Kyokushin Karate versenyeken az alábbi eredményeket ért el:

Rakurai kupa területi verseny - 1. helyezett
Felnőtt Magyar Bajnokság, junior Országos Bajnokság és ifjúsági kvalifikációs verseny - országos 3. helyezett
III. Eisberg Kiskun kupa - országos 1. helyezett
Diákolimpiai döntő - országos 1. helyezett

Torma Máté ebben a tanévben Kyokushin Karate versenyeken az alábbi eredményeket ért el:
Magyar Karate Szakszövetség Knock Down Utánpótlás Magyar Bajnoksága - országos 2. helyezett
IBK Kupa - Nemzetközi 1. helyezett

Iskolánkban került megrendezésre a kerületi tollas labda verseny, ahol megszereztük a második és a negyedik helyet is.Kamerda Gergő  9.N 2. helyDömötör Ádel 9.NY 4. helyBertalan Péter 9.NY  5. helyTerjék Botond 9.NY 6. hely

Gratulálunk!

A kerületi tájékozódási futóversenyre a Föld-napja alkalmából kerül sor, minden évben, így volt ez idén is!

A Mechások itt is szép eredményeket értek el!

VI. korcsoportban I. helyezett Nagy Miklós lett

V. korcsoportban Keszler Patrik IV. helyezett!

•

Falmàszó versenyen iskolánk csapata aranyérmet szerzett!Egyéniben Horváth Levente jutott a helyezettek közé!

Függeszkedő verseny:

Ügyes “kis”. Csapatunk 4. lettBán Péter     10.AKuzniarski András    10.AHorváth Levente     9.NyLászló Huba 9.NyKozel Mátyás 9.NyNem csak csapatban, egyéniben is helytálltak! Nagy gratuláció!

Játszottunk a Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum által rendezett röplabda bajnokságon!

Sítábor Donovalyban. Sajnálhatja, aki kihagyta!

Az aranyat megszerzô csapat tagjai:Csizmadia Imre   12.NPurcsel Regôs Botond    12.AKowalszky László       12.AGyurka Elôd         10.ASzép munka volt! Gratulálunk!

Kopp Szilárd 9.Ny osztályos tanuló a korcsoportjában, Kick-Box Diákolimpián II. helyezést ért el! Gratulálunk!

2021-2022:

Szendi Balázs (9.Ny) a kerületi asztalitenisz verseny  V. korcsoportjában első lett!

VI. korcsoportban pedig Horváth Zalán negyedik, Rácz Balázs ötödik helyezett lett.
Gratulálunk és köszönjük a versenyzést.

Március 29-én 13.30-tól  kerületi csapat sakk versenyen voltak az alábbi diákok, aki megszerezték a kerületi első helyezést, így továbbjutottak a budapesti versenyre.
Az egyéni versenyek április 23-án lesznek, ahol Csizmadi Imre (1. hely), Kowalszky László és Szabó Alexander (3. hely) indulhatnak egyéni eredményeik alapján.

9.-10. évfolyamból:
Nagy Miklós, Kovács Ákos, Szilágyi Marcell, Mandák Levente, Danyi Olivér, Szegő Armand, Hajdu Levente, Farkas Gergely, Oláh Ádám, Darida Kristóf, Keszler Patrik,
Veisz Buda, Pálmüller Zalán, Bese Hunor, Szélesi Bence Zsolt,
11.-12. évfolyamból:
Gerlai Bálint, Nagy Alex, Darvas Áron, Domonkos Dominik, Tóth Levente és Marosi Bence.
Korcsoportjában megnyerte a versenyt Nagy Miklós. Gratulálunk neki!

Az idősebbek közt Gerlai Bálint győzedelmeskedett….. nagy dicséret!

És a harmadik képen Keszler Patrik, aki az V.korcsoportban megszerezte a 3. helyet. Szép munka!

ÚDSF Középiskolás Korcsolyaverseny

Csapataink a második és ötödik helyet szerezték meg, név szerint: Koller Kristóf, Kamerda Gergely, Ferencz Attila, Posnik Zoltán, Bohn Dénes, Kovács Ákos, Mészáros Zalán, Győrfi Botond. Egyediben Koller Kristóf megszerezte a 3.helyet és Kamerda Gergő lett a 7. .Mindenkinek köszönjük a részvételt és a helyezetteknek gratulálunk.

A 11.N osztály judo órán vett részt a Gazdagréti Judo Akadémián

Az Exatlonos bajnok Szente Gréti közreműködésével lehett kipróbálni a snookballt és az exatlon ‘mechás’ pályákat