Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum

OM kód: 203031/015 | 1118 Budapest, Rétköz utca 39.

BGSZC Mechatronikai Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Gépész oktató

A Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Mechatronikai Technikum specializált gép- és járműgyártás ágazatban oktatót keres 2023. szeptemberi kezdéssel.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve BGSZC Mechatronikai Technikum
Iskola címe Budapest 1118 Rétköz utca 39.
Honlap mechatronika.hu
E-mail cím igazgato@mechatronika.hu

A meghirdetett állás

Foglalkoztatás jellege gépész oktató
Munkavégzés helye BGSZC Mechatroikai Technikum

A Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Mechatronikai Technikum specializált gép- és járműgyártás ágazatban oktatót keres. Kezdés megállapodás szerint.

Főbb feladatok, munkák:

§ a tanuló szakmai oktatása, illetve szakmai képzése

§ a képzési és kimeneti követelményekben és a programkövetelményben meghatározott törzsanyag átadása, elsajátításának ellenőrzése

Az ideális jelölt:

§ szakmai tanárképzésben szerzett mesterfokozattal vagy felsőfokú végzettséggel és specializált gép- és járműgyártás területén szerzett szakképzettséggel (gépészmérnök) rendelkezik

§ érdeklődik a technológiai újdonságok iránt

§ kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készsége van

§ kiváló előadói készséggel rendelkezik

§ problémamegoldó képessége kiemelkedő

§ nyitott a tanulásra és fejlődésre

§ megbízható és rugalmas személyiség

§ pontos, precíz és következetes

§ a tudásalapú gyakorlati tanítás és a digitális tudás fejlesztési területeken is kiemelkedő készséggel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

§ jó kommunikációs készség

§ lehetőleg angolul vagy németül társalgási szinten kommunikál szóban és írásban

A munkavégzés helye:

1118 Budapest, Rétköz utca 39.

Amit kínálunk:

§ hosszú távú, biztos munkahely

§ szakmai fejlődési lehetőség

§ a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

§ aktív részvételi lehetőség a szakmai és a szakmai képzés képzési programok megalkotásában

§ részvétel szakképzéssel foglalkozó testületek munkájában

§ barátságos, segítőkész, oktatói szemlélet

§ nyugodt és rugalmas légkör

Fényképes szakmai önéletrajzát, a szakirányú felsőfokú oklevelek másolatával és maximum 1 oldalas motivációs levelét, bérmegjelöléssel az igazgato@mechatronika.hu e-mailcímre, vagy telefonon történő egyeztetéssel a 36-70-337-2014 –es telefonszámon személyesen is várjuk!

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

Telefon: + 36 1 246 1365 / + 36 1 246 1367

E-mail: info@mechatronika.hu

OM azonosító: 203031/015

Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/000569

2024BGSZC Mechatronikai Technikum